Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

cz sk czen de pl ru
Tlacitko_odhlasPřihlášení       Tlacitko_registrujRegistrace       Tlacitko_kosik
Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí


Zpět na kategorie inzerátů


Investora / Finance
Hledám

Kapitálové propojení, fúze, akvizice..

Všechny druhy

Vložit nový inzerát
                                                                  

Lokalita

                                                   

Česká firma, provozující autobusovou a spedičně-logistické služby má zájem o vstup do firmy věnující se autodopravě, logistice, skladování … ideálně lokace Vysočina, Jižní Morava, Jižní Čechy.


.Zn.: PN2010214
 12.10.2020  Lokalita: Kraj Vysočina okres Havlíčkův Brod

Česká firma, provozující autobusovou a spedičně-logistické služby má zájem o vstup do firmy věnující se autodopravě, logistice, skladování … ideálně lokace Vysočina, Jižní Morava, Jižní Čechy.


.Zn.: PN2013215
 12.10.2020  Lokalita: Kraj Vysočina okres Havlíčkův Brod

Velkoobchod ochrannými pracovními pomůckami, leasing pracovních oděvů a výdejové automaty – nabídka: Středočeská firma zabývající se prodejem a distribucí ochranných pomůcek a pracovního oblečení hledá strategického partnera, který by převzal ideálně 100% podílů na této společnosti. Jako doplňující služby nabízí leasing pracovního oblečení spojený s jeho praním, stejně jako výdejové automaty, které umisťuje u svých klientů. Jde o generační obměnu, ale i kapitálové posílení nových projektů. Obrat: 88 mil CZK, EBITDA: 6 mil. CZK, 25 zaměstnanců.


.Zn.: PN2035229
 12.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Strojírenství - poptávka: Německá strojírenská firma hledá na českém trhu jiné strojírenské společnosti, které mají vlastní strojní zařízení (CNC stroje, dále frézky, soustruhy, brusky, erodovací stroje, svářecí techniku, lasery a plasmy), dále vlastní měřící zařízení (dotykové měřící stroje s třídou přesnosti 0,02 mm a samostatnou místností pro měření se základním vybavením) a moderní IT systém (moderní vybavení, CAM, ERP systém). Důvodem je vykrytí zakázek z Německa při ponechání vlastní produkce pro stávající zákazníky. Převzetí může mít různé formy.


.Zn.: PN2008237
 12.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Velkoobchod s dřevomateriálem – poptávka: Jihočeský velkoobchod s dřevomateriálem a příslušenstvím hledá českou společnost zaměřenou na prodej, velkoobchod či maloobchod s tímto zbožím pro kapitálové propojení.


.Zn.: PN2009238
 12.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Strojírenství - poptávka: Česká investiční, ale striktně strojírenská skupina poptává k propojení jiné české strojírenské firmy zabývající se strojírenskou produkcí, ideálně s vlastním produktem, dále automatizací, robotizací, obráběním, montáží, aj.


.Zn.: PN2014239
 12.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Zemědělské speciální produkty, potravinářská výroba – poptávka. Česká investiční skupina poptává firmu/y v oblasti zemědělství, které jsou něčím velmi specifické či unikátní a tím se výrazně od konkurentů na trhu odlišují. Převzetí podílů na přebírané firmě musí být majoritní.


.Zn.: PN205969
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Výrobce lahůdek/delikates - poptávka. Rakouská potravinářská společnost hledá na českém trhu výrobní firmy, které se zabývají výrobou delikates, lahůdek nebo zpracováním zeleniny / ovoce pro ideálně kapitálové propojení.


.Zn.: PN200071
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Strojírenství - poptávka. Německá strojírenská firma hledá na českém trhu jiné strojírenské společnosti, které mají vlastní strojní zařízení (CNC stroje, dále frézky, soustruhy, brusky, erodovací stroje, svářecí techniku, lasery a plasmy), dále vlastní měřící zařízení (dotykové měřící stroje s třídou přesnosti 0,02 mm a samostatnou místností pro měření se základním vybavením) a moderní IT systém (moderní vybavení, CAM, ERP systém). Důvodem je vykrytí zakázek z Německa při ponechání vlastní produkce pro stávající zákazníky. Převzetí může mít různé formy.


.Zn.: PN200273
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Zdravotnictví – poptávka. Investiční skupina poptává k propojení nestátní zdravotnická zařízení po celé České republice, důraz: zařízení následné péče, pečovatelské služby, kliniky se speciálními službami / léčbou.


.Zn.: PN200475
 05.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Chráněná dílna, provoz logistického a skladovacího centra, hlídací služba - nabídka Firma zabývající se zajišťováním drobných strojních montáží a kompletačních prací v provozu své chráněné dílny s desítkami zákazníků (strojírenství, potravinářství, elektromontáže, atd.) , dále poskytující komplexní skladový servis a fyzickou ostrahu majetku a osob (přes 60 aktivních smluv) hledá strategického partnera, který by převzal až 100% podílů společnosti. Jde o kapitalizaci stávajícího úsilí majitele. Součástí transakce jsou nemovitosti v areálu o velikosti 30.000 m2. Obrat: 540 mil. CZK, EBITDA: 43 mil. CZK


.Zn.: PN200794
 05.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Vážení investoři, Pod značkou PEPINO HOME máme v plánu výstavbu bytových domů v Pardubicích, Praze a Berouně. Sháníme proto silné finanční partnery, kteří by se s námi do těchto věcí pustili. Jsme rodinná stavební firma a naše činnost se převážně skládá z kompletních rekonstrukcí, ale i staveb. Více informací Vám rádi sdělíme na osobním setkání, stejně tak představíme všechny pozemky, činžovní domy a developerské projekty, které se zatím nikomu jinému než nám nenabízely.


.Zn.: PN2047100
 02.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresyZpět na kategorie inzerátů 

 

Investice:

Zájem o kapitálový vstup do firem:

 • s domácí následnou péči kdekoli v ČR, síť klientů a nasmlouvaných ošetřovatelů, ošetřovatelek
 • cateringem v oblastech "Education-, Care-, oder Business Catering" s obratem přes 200 mil. CZ
 • velkoobchodní síť distribuující potraviny po celé ČR, co největší

 

 

Zájem o propojení s firmami:

 • Mikroskopy -  firmy , které dělají přídavná zařízení  pro mikroskopy nebo unikátní součástky apod. a zapadající do projektu z hlediska různých subdodávek
 • Zemědělské komodity s prodejem surovin přímo ze dvora farmy na pulty, případně další zpracování - zelí, mošty, včelaři, bylinky...
 • Pěstitelé vína vinaří, kteří chtějí prodat vinice - ideálně Rakousko 
 • Alternativní výrobci energií (FVE...)
 • Zdravotnická zařízení se širokým spektrem oborů

Nabídky zasílejte na info@podnikatelskenemovitosti.cz 

 

 

Aktuálně hledáme:

pozemek o velikosti 1 – 1,5 ha. Společnost se zabývá sběrem, uložením a následným zpracováním (drcení, štěpkování) dřeva pro jeho energetické využití v teplárnách.

Požadavky:

 • Volná plocha (pokud možno zpevněná, není podmínkou), min. 10.000 m2, optimálně 15.000 m2, sociální zázemí pro max. 5 zaměstnanců (není podmínkou),
 • Vzhledem k činnosti (drcení a štěpkování dřeva) je nutné, aby byl areál mimo obytné zóny (budou muset zajistit EIA nebo IPPC – hlukové a prachové zkoušky), 
 • Nutná příjezdová komunikace dostatečné kapacity (denní obrátka cca. 8 nákladních vozů), železniční vlečka výhodou, ale ne nutností.
 • Vzhledem k možnosti drcení a štěpkování odpadního dřeva (nábytek apod.) nutný soulad činnosti s územním plánem (získání Rozhodnutí KÚ k nakládání s odpady).
 • Start projektu: červen 2021  E-mail: info@podnikatelskenemovitosti.cz  

 

Výrobní firma hledá:

Praha, a Benešov, Růžina, Středokluky po železnici, jedná se o plochu 5-7 tis. m2 pro průmysl pro výstavbu moderního ekologického překladiště cementu.

Veškeré informace na info@podnikatelskenemovitosti.cz nebo tel. +420 734 693 050.

 


reklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpgreklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpg

 
 
© Portál podnikatelských nemovitostí s.r.o, 2020