Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

cz sk czen de pl ru
Tlacitko_odhlasPřihlášení       Tlacitko_registrujRegistrace       Tlacitko_kosik
Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí


Zpět na kategorie inzerátů


Investice a příležitosti
Nabídka

Kapitálové propojení, fúze,akvizice..

Všechny druhy

Vložit nový inzerát
                                                            

Lokalita

                                                   

Velkoobchod ochrannými pracovními pomůckami leasing pracovních oděvů a výdejové automaty - Středočeská firma zabývající se prodejem a distribucí ochranných pomůcek a pracovního oblečení hledá strategického partnera, který by převzal ideálně 100% podílů na této společnosti. Jako doplňující služby nabízí leasing pracovního oblečení spojený s jeho praním, stejně jako výdejové automaty, které umisťuje u svých klientů. Jde o generační obměnu, ale i kapitálové posílení nových projektů. Obrat: 88 mil CZK, EBITDA: 6 mil. CZK, 25 zaměstnanců.


.Zn.: PN2030228
 12.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Firma z oblasti HR – nabídka. Pražská personální HR agentura nabízející recruitment, dále pak koučink, mentoring a jiná různá školení, hledá strategického partnera, který by kapitálově vstoupil do stávající společnosti, možná je ale i kooperace založená na sdílení různých on-line platforem pro mentoring a školení. Důvodem je kapitálové posílení projektů.


.Zn.: PN2045231
 12.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Chráněná dílna, provoz logistického a skladovacího centra, hlídací služba - nabídka: Firma zabývající se zajišťováním drobných strojních montáží a kompletačních prací v provozu své chráněné dílny s desítkami zákazníků (strojírenství, potravinářství, elektromontáže, atd.) , dále poskytující komplexní skladový servis a fyzickou ostrahu majetku a osob (přes 60 aktivních smluv) hledá strategického partnera, který by převzal až 100% podílů společnosti. Jde o kapitalizaci stávajícího úsilí majitele. Součástí transakce jsou nemovitosti v areálu o velikosti 30.000 m2. Obrat: 540 mil. CZK, EBITDA: 43 mil. CZK


.Zn.: PN2057232
 12.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Strojírenství: automatizace výrobních procesů a robotika. Strojírenská firma (Střední Čechy) poskytující kompletní služby na téma automatizace technologických procesů (řídící systémy a informační nadstavby) a robotizace s vlastní projekční, SW a montážní kapacitou hledá strategického partnera, který by převzal majoritní podíl na této společnosti. Obrat: 85 mil. CZK, EBITDA 6 mil. CZK, 50 zaměstnanců.


.Zn.: PN204361
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Velkoobchod sanitou: menší česká rodinná firma hledá pokračovatele. Firma provozující velkoobchod koupelnovým, sanitárním a vodovodním zařízením, stejně jako kompletní topenářský sortiment v lokaci Severní Čechy, hledá nového majitele. Jde o generační obměnu. Stávající majitel nabízí součinnost i v řádu několika let. Obrat: sanita 15 mil, topenářský velkoobchod: 30 mil. CZK, 6 zaměstnanců.


.Zn.: PN204462
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Firma z oblasti HR – nabídka Pražská personální HR agentura nabízející recruitment, dále pak koučink, mentoring a jiná různá školení, hledá strategického partnera, který by kapitálově vstoupil do stávající společnosti, možná je ale i kooperace založená na sdílení různých on-line platforem pro mentoring a školení. Důvodem je kapitálové posílení projektů.


.Zn.: PN205465
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Výrobce PE potrubí pro pitnou i odpadní vodu, dále velkoobchod a služby spojené se svařováním plastů – nabídka. Slovenská firma je výrobcem PE potrubí různých rozměrů a délek pro rozvody vody, případně plynu. Zabývá se dle velkoobchodní činností a svařováním plastových trubek, což jí umožňuje nabízet komplexní dodávky řešení například zásobování vodou celé obce, či výstavbu / renovace ČOV. Důvodem nabídky je generační obměna majitele. Obrat: 14,5 mil. Euro, EBITDA: 1,4 mil. Euro, 55 zaměstnanců.


.Zn.: PN205667
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Český výrobce spotřební chemie pro domácnosti i profesionální účely - nabídka. Česká firma z Moravy je výrobce spotřební chemie (prací prášky a gely, aviváže, mycí gely, desinfekční prostředky, atd.) s využitém pro běžné domácnosti, ale i pro profesionální účely hledá ideálně strategického partnera pro ideálně až 100% převzetí podílů. Důvodem je odchod majitele z ČR, který není Čech. Stabilní a dlouze fungující management zůstává. Obrat: 160 mil CZK, EBITDA 4 mil. CZK, 70 zaměstnanců.


.Zn.: PN205768
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresy

Výrobce lahůdek/delikates - poptávka. Rakouská potravinářská společnost hledá na českém trhu výrobní firmy, které se zabývají výrobou delikates, lahůdek nebo zpracováním zeleniny / ovoce pro ideálně kapitálové propojení.


.Zn.: PN200070
 08.10.2020  Lokalita: Platí pro celou ČR okres Všechny okresyZpět na kategorie inzerátů 

 

Investice:

Zájem o kapitálový vstup do firem:

 • s domácí následnou péči kdekoli v ČR, síť klientů a nasmlouvaných ošetřovatelů, ošetřovatelek
 • cateringem v oblastech "Education-, Care-, oder Business Catering" s obratem přes 200 mil. CZ
 • velkoobchodní síť distribuující potraviny po celé ČR, co největší

 

 

Zájem o propojení s firmami:

 • Mikroskopy -  firmy , které dělají přídavná zařízení  pro mikroskopy nebo unikátní součástky apod. a zapadající do projektu z hlediska různých subdodávek
 • Zemědělské komodity s prodejem surovin přímo ze dvora farmy na pulty, případně další zpracování - zelí, mošty, včelaři, bylinky...
 • Pěstitelé vína vinaří, kteří chtějí prodat vinice - ideálně Rakousko 
 • Alternativní výrobci energií (FVE...)
 • Zdravotnická zařízení se širokým spektrem oborů

Nabídky zasílejte na info@podnikatelskenemovitosti.cz 

 

 

Aktuálně hledáme:

pozemek o velikosti 1 – 1,5 ha. Společnost se zabývá sběrem, uložením a následným zpracováním (drcení, štěpkování) dřeva pro jeho energetické využití v teplárnách.

Požadavky:

 • Volná plocha (pokud možno zpevněná, není podmínkou), min. 10.000 m2, optimálně 15.000 m2, sociální zázemí pro max. 5 zaměstnanců (není podmínkou),
 • Vzhledem k činnosti (drcení a štěpkování dřeva) je nutné, aby byl areál mimo obytné zóny (budou muset zajistit EIA nebo IPPC – hlukové a prachové zkoušky), 
 • Nutná příjezdová komunikace dostatečné kapacity (denní obrátka cca. 8 nákladních vozů), železniční vlečka výhodou, ale ne nutností.
 • Vzhledem k možnosti drcení a štěpkování odpadního dřeva (nábytek apod.) nutný soulad činnosti s územním plánem (získání Rozhodnutí KÚ k nakládání s odpady).
 • Start projektu: červen 2021  E-mail: info@podnikatelskenemovitosti.cz  

 

Výrobní firma hledá:

Praha, a Benešov, Růžina, Středokluky po železnici, jedná se o plochu 5-7 tis. m2 pro průmysl pro výstavbu moderního ekologického překladiště cementu.

Veškeré informace na info@podnikatelskenemovitosti.cz nebo tel. +420 734 693 050.

 


reklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpgreklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpg

 
 
© Portál podnikatelských nemovitostí s.r.o, 2020