Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

cz sk czen de pl ru
Tlacitko_odhlasPřihlášení       Tlacitko_registrujRegistrace       Tlacitko_kosik
Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

O nás

Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí usnadňuje vzájemné propojení poptávek s nabídkami nemovitostí k podnikání 

Portál vznikl na základě mnohaleté zkušenosti se složitým vyhledáváním podnikatelských nemovitostí, investičních, finančních a ekonomických příležitostí, pro velké společnosti i malé zájemce, a to poptávkou od přímých vlastníků, využitím soukromých i veřejných informací, z územních plánů a katastru nemovitostí, přes různé realitní, investiční a zprostředkovatelské servery.

Téměř každá expandující společnost buď, hledá vhodnou nemovitost, pozemek, výrobu, sklady, prostory  apod. pro své podnikání, nebo má ve svém majetku nemovitost, kterou by ráda zhodnotila nebo nabídla k pronájmu či prodeji. Majitelé firem chtějí -  z různých důvodů – nabídnout své firmy vhodnému následovníkovi nebo chtějí se svou společností expandovat.

Stejné je to v oblasti investic, finančních produktů, dotací, prodeje firem nebo podílů, (= oblast  M&A – fúze a akvizice, kapitálové propojení či zmíněné hledání vhodných následovníků), dále ekonomického a finančního poradenství, auditů, právních služeb či aktuálních informací z byznysu.

Současná zkušenost ukazuje, že chybí ucelená poptávka i nabídka na jednom portále, poptávky i nabídky jsou zveřejněny na různých serverech a webových stránkách a dostat se k potřebné informaci je zdlouhavý proces.

Cílem tohoto portálu je rychlé zpřístupnění všech poptávek a nabídek ze všech oblastí byznysu, které se ihned dostanou ke druhé straně tj. každému, kdo tyto stránky navštíví a předmětnou poptávku či nabídku po nemovitosti, investiční příležitosti, financích, zaměstnancích, spolupráci apod., do příslušné rubriky se svým kontaktem vloží.

Poptávky po nemovitostech a příležitostech k podnikání jsou zdarma. Vložený požadavek je obratem zveřejněn a zpřístupněn široké veřejnosti, vlastníkům, firmám, zprostředkovatelům, profesním komorám a partnerským společnostem v ČR a zájmových lokalitách.

Zadejte si Váš požadavek do příslušné kategorie a můžete se věnovat jiným aktivitám, portál bude pracovat za Vás.

Portál nabídek nemovitostí nenahrazuje realitní webové portály, jen usnadňuje těm co hledají nebo nabízejí snadnější propojení a poskytnutí vzájemných kontaktů.

 

 

Investice:

Zájem o kapitálový vstup do firem:

 • s domácí následnou péči kdekoli v ČR, síť klientů a nasmlouvaných ošetřovatelů, ošetřovatelek
 • cateringem v oblastech "Education-, Care-, oder Business Catering" s obratem přes 200 mil. CZ
 • velkoobchodní síť distribuující potraviny po celé ČR, co největší

 

 

Zájem o propojení s firmami:

 • Mikroskopy -  firmy , které dělají přídavná zařízení  pro mikroskopy nebo unikátní součástky apod. a zapadající do projektu z hlediska různých subdodávek
 • Zemědělské komodity s prodejem surovin přímo ze dvora farmy na pulty, případně další zpracování - zelí, mošty, včelaři, bylinky...
 • Pěstitelé vína vinaří, kteří chtějí prodat vinice - ideálně Rakousko 
 • Alternativní výrobci energií (FVE...)
 • Zdravotnická zařízení se širokým spektrem oborů

Nabídky zasílejte na info@podnikatelskenemovitosti.cz 

 

 

Aktuálně hledáme:

pozemek o velikosti 1 – 1,5 ha. Společnost se zabývá sběrem, uložením a následným zpracováním (drcení, štěpkování) dřeva pro jeho energetické využití v teplárnách.

Požadavky:

 • Volná plocha (pokud možno zpevněná, není podmínkou), min. 10.000 m2, optimálně 15.000 m2, sociální zázemí pro max. 5 zaměstnanců (není podmínkou),
 • Vzhledem k činnosti (drcení a štěpkování dřeva) je nutné, aby byl areál mimo obytné zóny (budou muset zajistit EIA nebo IPPC – hlukové a prachové zkoušky), 
 • Nutná příjezdová komunikace dostatečné kapacity (denní obrátka cca. 8 nákladních vozů), železniční vlečka výhodou, ale ne nutností.
 • Vzhledem k možnosti drcení a štěpkování odpadního dřeva (nábytek apod.) nutný soulad činnosti s územním plánem (získání Rozhodnutí KÚ k nakládání s odpady).
 • Start projektu: červen 2021  E-mail: info@podnikatelskenemovitosti.cz  

Poptávka po pozemku

Praha, a Benešov, Růžina, Středokluky po železnici, jedná se o plochu 5-7 tis. m2 pro průmysl pro výstavbu moderního ekologického překladiště cementu.

Veškeré informace na info@podnikatelskenemovitosti.cz nebo tel. +420 734 693 050.

 


reklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpgreklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpg

 
 
© Portál podnikatelských nemovitostí s.r.o, 2020