Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

cz sk czen de pl ru
Tlacitko_odhlasPřihlášení       Tlacitko_registrujRegistrace       Tlacitko_kosik
Nabídka zajímavých investičních příležitostí a nemovitostí k podnikání

Portál je tu pro Vás!

Navštívili jste  inzertní portál pro podnikatelské i soukromé účely.

Vše souvisí se vším a co není využíváno k bydlení, slouží k podnikání nebo přivýdělku, ať zhodnocením nemovitosti, změnou využití, rozšířením prostor a ploch nebo pronájmem, spoluprací apod. Možností je spousta. 

Jednoduchým způsobem vložíte inzerát zdarma s Vaším kontaktem do příslušné kategorie a necháte jej pracovat. Cílem Vašeho snažení je přitáhnout si zájem o Váš požadavek nebo nabídku a změnit současný stav.

Nemovitosti

Expandující společnosti hledají vhodnou nemovitost - pozemek, výrobu, sklady, prostory apod. pro své podnikání nebo sami vlastní nevyužitou nemovitost, kterou by rádi zhodnotili, ať už prodejem nebo pronájmem. Zadejte nabídku a zhodnocujte!

Firmy:

Majitelé firem chtějí, z různých důvodů, nabídnout své firmy vhodnému následovníkovi nebo společnosti, propojit s jinou, rozšířit nebo změnit, aby expandovala. Zadejte požadavek a vyhledejte partnera nebo nástupce!

Investiční příležitosti:

Podobné je to v oblasti investic, finančních produktů, dotací, prodeje firem nebo podílů = oblast  M&A – fúze a akvizice, kapitálové propojení či zmíněné hledání vhodných následovníků, stejně jako v oblasti ekonomického a finančního poradenství, auditů, právních služeb apod. 

Zdroje a suroviny nebo nepotřebné stroje, nástroje, vybavení a zařízení: 

Co neslouží Vám jiný může potřebovat! A naopak - zadejte si požadavek na koupi či pronájem, činnost nebo službu. Kdo se nezeptá, nic se nedozví!

V samostatných okénkách máte užitečné informace k nemovitostem i investicím, stačí je číst, posunovat a v ucelené nabídce e-booku najít inspiraci!

 Je možné, že při jejich čtení dostanete nápad nebo poslouží jako návod, co právě s Vaší nevyužitou nemovitostí udělat, aby Vám přinesla zisk. Jeden vidí starou stodolu, jiní vidí nádhernou dílnu. 

Život je změna a cílem veškerého je získat víc!

Nenechávejte peníze ležet ladem, ať už v nemovitostech nebo příležitostech. To, co Vám již neslouží, jiným přinese užitek.

Neveřejné nabídky a poptávky:

Lze zadat pod soukromými e-maily nebo požadavky zaslat jako neveřejné a budou předány investorům a společnostem bez zveřejnění.

     

 

 

 

  
 
© Portál podnikatelských nemovitostí s.r.o, 2020