Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

cz sk czen de pl ru
Tlacitko_odhlasPřihlášení       Tlacitko_registrujRegistrace       Tlacitko_kosik
Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

O nás


Portál podnikateľských nehnuteľností a investičných príležitostí


vznikol na základe mnohoročné skúsenosti so zložitým vyhľadávaním podnikateľských nehnuteľností, investičných, finančných a ekonomických príležitostí, pre veľké spoločnosti aj malé záujemcov, a to dopytom od priamych vlastníkov, využitím súkromných i verejných informácií, z územných plánov a katastra nehnuteľností, cez rôzne realitné, investičné a sprostredkovateľské servery.

Takmer každá expandujúca spoločnosť buď, hľadá vhodnú nehnuteľnosť, pozemok, výrobu, sklady, priestory a pod. Pre svoje podnikanie, alebo má vo svojom majetku nehnuteľnosť, ktorú by rada zhodnotila alebo ponúkla na prenájom alebo predaj. Majitelia firiem chcú - z rôznych dôvodov - ponúknuť svoje firmy vhodnému nasledovníkovi alebo chcú so svojou spoločnosťou expandovať.

Rovnaké je to v oblasti investícií, finančných produktov, dotácií, predaja firiem alebo podielov, (= oblasť M & A - fúzie a akvizície, kapitálové prepojenie či spomínané hľadania vhodných nasledovníkov), ďalej ekonomického a finančného poradenstva, auditu, právnych služieb či aktuálnych informácií z biznisu .

Súčasná skúsenosť ukazuje, že chýba ucelená dopyt aj ponuka na jednom portále, dopytu i ponuky sú zverejnené na rôznych serveroch a webových stránkach a dostať sa k potrebnej informácii je zdĺhavý proces.

Cieľom tohto portálu je rýchle sprístupnenie všetkých dopytov a ponúk zo všetkých oblastí biznisu, ktoré sa ihneď dostanú ku druhej strane tj. Každému, kto tieto stránky navštívi a predmetnou dopyt či ponuku po nehnuteľnosti, investičné príležitosti, financiách, zamestnancoch, spoluprácu a pod., Do príslušnej rubriky so svojim kontaktom vloží.

Dopytu po nehnuteľnostiach a príležitostiach na podnikanie sú zadarmo. Vložený požiadavka je obratom zverejnený a sprístupnený širokej verejnosti, vlastníkom, firmám, sprostredkovateľom, profesijným komorám a partnerským spoločnostiam v ČR a záujmových lokalitách.

Zadajte si Vašu požiadavku do príslušnej kategórie a môžete sa venovať iným aktivitám, portál bude pracovať za vás.

Portál ponúk nehnuteľností nenahrádza realitné webové portály.

 

 

 

Investice:

Zájem o kapitálový vstup do firem:

 • domácí následnou péči kdekoli v ČR, síť klientů a nasmlouvaných ošetřovatelů, ošetřovatelek
 • cateringem v oblastech "Education-, Care-, oder Business Catering" s obratem přes 200 mil. CZ
 • velkoobchodní síť distribuující potraviny po celé ČR, co největší

Zájem o propojení s firmami:

 • Mikroskopy -  firmy , které dělají přídavná zařízení  pro mikroskopy nebo unikátní součástky apod. a zapadající do projektu z hlediska různých subdodávek
 • Zemědělské komodity s prodejem surovin přímo ze dvora farmy na pulty, případně další zpracování - zelí, mošty, včelaři, bylinky...
 • Pěstitelé vína vinaří, kteří chtějí prodat vinice - ideálně Rakousko 
 • Alternativní výrobci energií (FVE...)
 • Zdravotnická zařízení se širokým spektrem oborů

Nabídky zasílejte na info@podnikatelskenemovitosti.cz 

Aktuálně hledáme:

pozemek o velikosti 1 – 1,5 ha. Společnost se zabývá sběrem, uložením a následným zpracováním (drcení, štěpkování) dřeva pro jeho energetické využití v teplárnách.

Požadavky:

 • Volná plocha (pokud možno zpevněná, není podmínkou), min. 10.000 m2, optimálně 15.000 m2, sociální zázemí pro max. 5 zaměstnanců (není podmínkou),
 • Vzhledem k činnosti (drcení a štěpkování dřeva) je nutné, aby byl areál mimo obytné zóny (budou muset zajistit EIA nebo IPPC – hlukové a prachové zkoušky), optimálně bývalé cihelny nebo vojenské objekty.
 • Nutná příjezdová komunikace dostatečné kapacity (denní obrátka cca. 8 nákladních vozů), železniční vlečka výhodou, ale ne nutností.
 • Vzhledem k možnosti drcení a štěpkování odpadního dřeva (nábytek apod.) nutný soulad činnosti s územním plánem (získání Rozhodnutí KÚ k nakládání s odpady).
 • Start projektu: červen 2021
 • Jedná se o lokalitu Olomouc.

E-mail: info@podnikatelskenemovitosti.cz  

Poptávka po pozemku

v Praze a Benešově, Růžině, Středokluky po železnici, jedná se o plochu pro průmysl pro výstavbu moderního ekologického překladiště cementu.

Požadavky:

 • Pozemek by měl mít 5-7 tis. m2 s železniční vlečkou
 • Komunikace pro pohyb vozidel, existence inž. sítí

Veškeré informace na info@podnikatelskenemovitosti.cz nebo tel. +420 734 693 050. 

Trvale hledáme pro investory:

 • pozemky a plochy pro průmyslové využití
 • pozemky pro výstavbu bytových domů
 • hotely, penziony, obchodní střediska a jiné nevyužité objekty vhodné pro přestavbu a rekonstrukci na bytové domy v celé ČR a SR.

Nabídky ploch, investičních pozemků, nepotřebných nebo nevyužitých budov k podnikání pokud je nechcete zveřejňovat v inzerci, nám zašlete na e-mail a my je investorům a developerům z neveřejné databáze předáme za Vás.


reklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpgreklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpg

 
 
© Portál podnikatelských nemovitostí s.r.o, 2020