Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

cz sk czen de pl ru
Tlacitko_odhlasPřihlášení       Tlacitko_registrujRegistrace       Tlacitko_kosik
Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí

O nas


Portal nieruchomości komercyjnych i możliwości inwestycyjnych


została oparta na wieloletnim doświadczeniu ze złożonych wyszukiwań nieruchomości komercyjnych, inwestycji finansowych oraz możliwości ekonomicznych dla dużych firm i małych kandydatów i popyt ze strony właścicieli bezpośrednich, z wykorzystaniem prywatnych i publicznych informacji o planach zagospodarowania przestrzennego oraz ewidencji gruntów, poprzez różne inwestycje w nieruchomości i serwery pośredniczące.

Prawie każda firma albo rozwija, poszukuje odpowiedniej nieruchomości, grunty, produkcja, magazynowanie, wyposażenie, itd. Dla Twojej firmy, lub którego aktywa stanowią własność chcesz ocenić lub oferowane do wynajmu lub sprzedaży. Właściciele firm chce - z różnych powodów - aby oferować Twoja firma odpowiedniego następcy lub chcesz rozwinąć firmę.

To jest taki sam pod względem inwestycji, produktów finansowych, dotacji, sprzedaży przedsiębiorstw lub udziałów (= M & A - fuzje i przejęcia, powiązania kapitałowe lub wymienionych znalezieniu odpowiednich następców), a także doradztwa gospodarczego i finansowego, audytu, usług prawnych lub aktualnej informacji z branży ,

Obecne doświadczenia wskazują, że brak kompleksowego podaży i popytu na jednym portalu, podaży i popytu są publikowane na różnych serwerach i stron internetowych i uzyskać informacje potrzebne jest procesem długotrwałym.

Celem portalu jest szybki dostęp do wszystkich wniosków i ofert ze wszystkich obszarów działalności, które będą natychmiast dotrzeć na drugą stronę tj. Wszyscy, którzy odwiedzają te strony i popyt obiekt lub ofertę na nieruchomości, możliwości inwestycyjne, finanse, kadry, współpracy, itd., Aby odpowiednie pole z jego wkładek stykowych.

Popyt na nieruchomości i biznesowych możliwości są bezpłatne. Wymóg osadzony jest natychmiast publikowane i udostępniane opinii publicznej, właścicieli firm, pośredników, izbach zawodowych i firm partnerskich w Czechach i miejscach turystycznych.

Wpisz swój wniosek do odpowiedniej kategorii i można angażować się w inne działania, portal będzie pracować dla Ciebie.

Portal oferty nieruchomości nie zastępuje nieruchomości portali internetowych.

 

 

Investice:

Zájem o kapitálový vstup do firem:

 • s domácí následnou péči kdekoli v ČR, síť klientů a nasmlouvaných ošetřovatelů, ošetřovatelek
 • cateringem v oblastech "Education-, Care-, oder Business Catering" s obratem přes 200 mil. CZ
 • velkoobchodní síť distribuující potraviny po celé ČR, co největší

 

 

Zájem o propojení s firmami:

 • Mikroskopy -  firmy , které dělají přídavná zařízení  pro mikroskopy nebo unikátní součástky apod. a zapadající do projektu z hlediska různých subdodávek
 • Zemědělské komodity s prodejem surovin přímo ze dvora farmy na pulty, případně další zpracování - zelí, mošty, včelaři, bylinky...
 • Pěstitelé vína vinaří, kteří chtějí prodat vinice - ideálně Rakousko 
 • Alternativní výrobci energií (FVE...)
 • Zdravotnická zařízení se širokým spektrem oborů

Nabídky zasílejte na info@podnikatelskenemovitosti.cz 

 

 

Aktuálně hledáme:

pozemek o velikosti 1 – 1,5 ha. Společnost se zabývá sběrem, uložením a následným zpracováním (drcení, štěpkování) dřeva pro jeho energetické využití v teplárnách.

Požadavky:

 • Volná plocha (pokud možno zpevněná, není podmínkou), min. 10.000 m2, optimálně 15.000 m2, sociální zázemí pro max. 5 zaměstnanců (není podmínkou),
 • Vzhledem k činnosti (drcení a štěpkování dřeva) je nutné, aby byl areál mimo obytné zóny (budou muset zajistit EIA nebo IPPC – hlukové a prachové zkoušky), 
 • Nutná příjezdová komunikace dostatečné kapacity (denní obrátka cca. 8 nákladních vozů), železniční vlečka výhodou, ale ne nutností.
 • Vzhledem k možnosti drcení a štěpkování odpadního dřeva (nábytek apod.) nutný soulad činnosti s územním plánem (získání Rozhodnutí KÚ k nakládání s odpady).
 • Start projektu: červen 2021  E-mail: info@podnikatelskenemovitosti.cz  

 

Výrobní firma hledá:

Praha, a Benešov, Růžina, Středokluky po železnici, jedná se o plochu 5-7 tis. m2 pro průmysl pro výstavbu moderního ekologického překladiště cementu.

Veškeré informace na info@podnikatelskenemovitosti.cz nebo tel. +420 734 693 050.

 


reklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpgreklama.jpgreklama0.jpgreklama01.jpgreklama102.jpgreklama2.jpgreklama30.jpgreklama6.jpg

 
 
© Portál podnikatelských nemovitostí s.r.o, 2020